Archiv článků

Lázně Darkov - odpolední koncert 20.7.2014

Opět jsme hráli odpolední dvouhodinový koncert venku u kavárny Rosa v Lázních Darkov. Počasí bylo velmi horké, sluníčko pralo. Bohužel jsme museli hrát mimo obvyklý zakrytý prostor a hráli jsme jen v prostoru zakrytém slunečníky. To nás nepříjemně překvapilo, neboť nám bylo vedro a nástroje se...
Celý článek

Lodičky, 12.7.2014

Sobotní odpoledne bylo velmi uvolněné a počasí nám přálo. Odehráli jsme dvouhodinový koncert v areálu rekreační zóny Lodičky v Karviné. Bylo to příjemné a zvuk byl slušný. Více fotek je na Rajčeti.
Celý článek

Moto Country - Mszana 5.7.2014

Poprvé jsme hráli na akci Moto Country v obci Mszana v Polsku. Obec je vzdálena cca 16 km od Karviné, takže to nebylo daleko. Koncert se vydařil a kromě nás tam také hrála Ala Boncol, která je skvělá polská country zpěvačka. přijeli tam naši kamarádi a fanoušci z Polska. Viděli jsme hodně krásných...
Celý článek

Koncert v lázních Darkov 22.6.2014

Nedělní odpoledne 22.6.2014 jsme odehráli koncert v lázních Darkov. Počasí bylo proměnlivé, ale nepršelo. Hostů bylo plno, takže se docela dobře hrálo. Koncert byl vydařený. Děkujeme organizátorce paní Smrčkové za pozvání a hostům za pěkné odpoledne !
Celý článek

Pivní slavnosti - Koníčkův den 7.6.2014 ve Vojkovicích

Koncert v rámci pivních slavností ve Vojkovicích v pivovaru Koníček se vydařil. Počasí bylo přímo letní, vedro a pivo teklo proudem. Pořadatelé se snažili, zvuk byl slušný. Akorát to nošení aparátu a nástrojů bylo daleko k podiu. Těšíme se na další akce !   Více fotek najdete na Rajčeti.
Celý článek

Den dětí, Ostrava, 31.5. a 1.6.2014

Poslední květnový víkend jsme strávili na akci Den dětí v Ostravě. V sobotu to bylo na hřišti ZŠ Gen.Píky a v neděli to bylo v areálu Dětský ráj. Akce se vydařila a počasí vyšlo. Vše moderovala pomněnka Eva Vejmělková. Děkujeme.
Celý článek

Maškarní country bál v klubu Alabama 23.5.2014

Jako pokaždé, tak i tentokrát to byla vynikající akce. Přišla spousta našich kamarádů a přátel z Polska. Zazpívala si s námi i královna polské country scény Alicja Boncol. Zábava byla až do svítání. Děkujeme všem za skvělou akci !  
Celý článek

Velikonoční městečko, Havířov 11.4.2014

V pátek odpoledne jsme odehráli koncert na náměstí v Havířově. Ačkoli jsme se jako vždy snažili předvést co nejlepší výkon, tak amatérští zvukaři, kteří byli najatí MKS Havířov dokázali vše pokazit. Takové diletanty ve zvučení jsme ještě nepotkali a doufáme, že ani nepotkáme ! Návštěvníkům se...
Celý článek