Postřehy z hraní

Červnové víkendy

V červnu 2015 hrajeme 3 víkendy , celkem 9 koncertů. Bude to fuška. Už jsme odehráli 6 koncertů a je to docela únavné. Všechny zatím dopadly dobře a nyní nás čeká ještě krásný country festival v Westernovém městečku TwinPigs v Źorách v Polsku. Takže nám držte palce a přijeďte se podívat.
Celý článek

RETRO Ples v Kulturním domě Petřvald - 14.2.2015

Pro roce jsme opět hráli na vyhlášeném RETRO Plese v KD Petřvald, kam nás pozval náš kamarád a organizátor Břeťa Hečko. Ples byl skvělý s bohatou tombolou a výborným cateringem. Měli jsem úspěch a několikráte nás  vytleskávali. Nešlo ani skončit. Odjížděli jsme časně ráno. Děkujeme Břeťovi...
Celý článek

TwinPigs Country Festival - Źory, Polsko, 28.9.2014

Už podruhé se konal country festival v westernovém městečku TwinPigs . A opět jsme byli na hlavní scéně v privilegovaném čase. Letos jsme vystupovali v bloku s Alicja Boncol - nejlepší country zpěvačkou v Polsku, dále Fayerwerk - poctivý polský country rock a české dívčí show Country...
Celý článek

Country zábava v klubu Alabama - 19.9.2014

Jako snad vždy, tak se country zábava v klubu Alabama v Karviné mimořádně vydařila. Bylo opět vyprodáno a přijela spousta našich fanoušků i z Polska. Zábava byla až do ranních hodin. Díky za pěkný večer všem.
Celý článek

Pivní slavnosti v Karvinském pivovaru dne 7.9.2014

V neděli 7.9.2014 jsme hráli na závěr na Pivních slavnostech v Karvinském pivovaru - restaurece Ovečka. Počasí vyšlo skvěle, pivo bylo výborné, moc nám chutnala čepovaná 13tka. Zvuk skvělý a hosté se dobře bavili. Díky za pozvání. Fotky najdete na Facebooku.
Celý článek

Orava, obec Krušetnica - country zábava 2.8. 2014

Opět jsme po roce zavítali do malebné obce Krušetnica, kde jsme hráli na country večeru u Penzionu Krušetnica v centru obce. Zábava byla skvělá, počasí také a hlavně všichni jsme se dobře bavili. Tancovalo se pře  půlnoc a spát jsme šli skoro za svítání.Díky všem a příště zase na Oravě !!!
Celý článek

Lázně Darkov - odpolední koncert 20.7.2014

Opět jsme hráli odpolední dvouhodinový koncert venku u kavárny Rosa v Lázních Darkov. Počasí bylo velmi horké, sluníčko pralo. Bohužel jsme museli hrát mimo obvyklý zakrytý prostor a hráli jsme jen v prostoru zakrytém slunečníky. To nás nepříjemně překvapilo, neboť nám bylo vedro a nástroje se...
Celý článek

Lodičky, 12.7.2014

Sobotní odpoledne bylo velmi uvolněné a počasí nám přálo. Odehráli jsme dvouhodinový koncert v areálu rekreační zóny Lodičky v Karviné. Bylo to příjemné a zvuk byl slušný. Více fotek je na Rajčeti.
Celý článek

Moto Country - Mszana 5.7.2014

Poprvé jsme hráli na akci Moto Country v obci Mszana v Polsku. Obec je vzdálena cca 16 km od Karviné, takže to nebylo daleko. Koncert se vydařil a kromě nás tam také hrála Ala Boncol, která je skvělá polská country zpěvačka. přijeli tam naši kamarádi a fanoušci z Polska. Viděli jsme hodně krásných...
Celý článek

Koncert v lázních Darkov 22.6.2014

Nedělní odpoledne 22.6.2014 jsme odehráli koncert v lázních Darkov. Počasí bylo proměnlivé, ale nepršelo. Hostů bylo plno, takže se docela dobře hrálo. Koncert byl vydařený. Děkujeme organizátorce paní Smrčkové za pozvání a hostům za pěkné odpoledne !
Celý článek