Postřehy z hraní

Pivní slavnosti - Koníčkův den 7.6.2014 ve Vojkovicích

Koncert v rámci pivních slavností ve Vojkovicích v pivovaru Koníček se vydařil. Počasí bylo přímo letní, vedro a pivo teklo proudem. Pořadatelé se snažili, zvuk byl slušný. Akorát to nošení aparátu a nástrojů bylo daleko k podiu. Těšíme se na další akce !   Více fotek najdete na Rajčeti.
Celý článek

Den dětí, Ostrava, 31.5. a 1.6.2014

Poslední květnový víkend jsme strávili na akci Den dětí v Ostravě. V sobotu to bylo na hřišti ZŠ Gen.Píky a v neděli to bylo v areálu Dětský ráj. Akce se vydařila a počasí vyšlo. Vše moderovala pomněnka Eva Vejmělková. Děkujeme.
Celý článek

Maškarní country bál v klubu Alabama 23.5.2014

Jako pokaždé, tak i tentokrát to byla vynikající akce. Přišla spousta našich kamarádů a přátel z Polska. Zazpívala si s námi i královna polské country scény Alicja Boncol. Zábava byla až do svítání. Děkujeme všem za skvělou akci !  
Celý článek

Velikonoční městečko, Havířov 11.4.2014

V pátek odpoledne jsme odehráli koncert na náměstí v Havířově. Ačkoli jsme se jako vždy snažili předvést co nejlepší výkon, tak amatérští zvukaři, kteří byli najatí MKS Havířov dokázali vše pokazit. Takové diletanty ve zvučení jsme ještě nepotkali a doufáme, že ani nepotkáme ! Návštěvníkům se...
Celý článek